Sada náhradných filtrov pre destilátor DEMIRON

Sada náhradných filtrov pre destilátor DEMIRON

Náhradné filtre pre destilátor DEMIRON. 

1x Mechanický filter
1x Uhlíkový filter - blok
1x Deionizačná vložka (0,5l)

Viac detailov

49,90 € s DPH

  SDEM

 
Detaily

 

Sada obsahuje:

  1. filter: Mechanický filter FCPS20 z polypropylénovej peny (20 mikrónov), odstráni z vody všetky pevné častice ako napr. zákal, hrdzu, čiastočky piesku a pod.

  2. filter: Filter s lisovaným aktívnym uhlím FCBL odstráni z vody chlór a ďalšie organické nečistoty. Aktívne uhlie odstraňuje z vody taktiež trihalometány (THM - karcinogénne látky vznikajúce reakciou chlóru s mikroorganizmami) a širokú škálu iných škodlivých látok. Zachytáva zvyšky mikrosedimentov ako aj zvyšky chlóru a ďalších oxidačných činidiel a chráni tým osmotickú membránu pred poškodením.

  3. filter: Deionizačná vložka (0,5l)

Nezabudnite, že raz za 2-3 roky je potrebné vymeniť reverzno-osmotickú membránu: http://www.osmoza.sk/filtracne-vlozky-filtre/14-reverzno-osmoticka-membrana-75-gpd.htmlAko zistím, že je potrebná výmena membrány?


1. ak sa membrána zanesie produkuje zariadenie málo čistej vody, pretože sú zanesené póry a tým pádom čistá voda neprechádza v dostatočnom množstve! To zistíte tak, že vypustíte zo zásobníka všetku vodu. Ak jej nebude aspoň 5-6 litrov je zrejmé, že zariadenie už nepracuje správne.

2. ak zistíte, že na 1 liter vody je potrebné viac než 4-5 litrov vstupnej vody. To je dôkaz, že membrána je už zanesená a voda cez ňu viac menej len preteká. Zmerať sa to dá vypustením zásobníka, odpísaním stavu vodomera a npustením plného zásobníka.

 
Vlastnosti
  • Teplota vody (°C): +5 až +30
  • Interval výmeny filtrov: Studňa - cca 6 mesiacov
 
Ako si vybrať?

NAJJEDNODUCHŠÍ NÁVOD NA VÝBER VHODNÉHO FILTRA NA VODU

My v osmóze radi pomáhame ľudom vybrať si vhodný filter na vodu a preto sme pre Vás pripravili jednoduchý návod pomocou, ktorého rýchlo a ľahko nájdete ten najvhodnejší filter pre Vás bez nutnosti hľadania v množstve produktov, ktoré u nás nájdete. Váš tím Osmoza.sk

1 Ďalšie produkty v tejto kategórii

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní