Sada 5 náhradných filtrov pre Reverznú osmózu RO6 a RO7

Sada 5 náhradných filtrov pre Reverznú osmózu RO6 a RO7

Náhradné filtre pre Reverznú osmózu 5 kusov (sada). Producent Research Polska. Pasujú do väčšiny klasických reverzných osmóz ako napr.: Reverzná osmóza AQUATIP 5000M od firmy Aquatrend Žilina, AquaGold, PurePro, Aquafilter a iných.

Viac detailov

29,90 € s DPH

  Aquatip 5000M

+ -

Dostupnosť: Na sklade v SHOWROOME

 
Detaily

Filtre pasujú do 99% všetkých (klasických) reverzných osmóz.


Výhody:

  • Najlacnejšie náhradné filtre
  • Vyprodukované v EÚ


Sada obsahuje:

  1. filter: Mechanický filter FCPS20 z polypropylénovej peny (20 mikrónov), odstráni z vody všetky pevné častice ako napr. zákal, hrdzu, čiastočky piesku a pod.

  2. filter: Filter s lisovaným aktívnym uhlím FCBL odstráni z vody chlór a ďalšie organické nečistoty. Aktívne uhlie odstraňuje z vody taktiež trihalometány (THM - karcinogénne látky vznikajúce reakciou chlóru s mikroorganizmami) a širokú škálu iných škodlivých látok. Zachytáva zvyšky mikrosedimentov ako aj zvyšky chlóru a ďalších oxidačných činidiel a chráni tým osmotickú membránu pred poškodením.

  3. filter: Mechanický filter FCPS5 z polypropylénovej peny (5 mikrónov), odstráni z vody všetky pevné častice ako napr. zákal, hrdzu, čiastočky piesku a pod.

  4. filter: Uhlíkový postfilter AICRO - Filtruje nazbieranú vodu v zásobníku a dodatočne jej dodáva príjemnú a osviežujúcu chuť.

  5. filter: Mineralizátor AIMRO - dodatočne dodáva do filtrovanej osmotickej vody minerály v optimálnom pomere ako sú: kalcium, magnézium, sodík, draslík a iné prvky nachádzajúce sa v minerálnych vodách.

Nezabudnite, že raz za 2-3 roky je potrebné vymeniť reverzno-osmotickú membránu: http://www.osmoza.sk/filtracne-vlozky-filtre/14-reverzno-osmoticka-membrana-75-gpd.htmlAko zistím, že je potrebná výmena membrány?


1. ak sa membrána zanesie produkuje zariadenie málo čistej vody, pretože sú zanesené póry a tým pádom čistá voda neprechádza v dostatočnom množstve! To zistíte tak, že vypustíte zo zásobníka všetku vodu. Ak jej nebude aspoň 5-6 litrov je zrejmé, že zariadenie už nepracuje správne.

2. ak zistíte, že na 1 liter vody je potrebné viac než 4-5 litrov vstupnej vody. To je dôkaz, že membrána je už zanesená a voda cez ňu viac menej len preteká. Zmerať sa to dá vypustením zásobníka, odpísaním stavu vodomera a npustením plného zásobníka.

 
Vlastnosti
  • Teplota vody (°C): +5 až +30
  • Interval výmeny filtrov: Studňa - cca 6 mesiacov
 
Ako si vybrať?

NAJJEDNODUCHŠÍ NÁVOD NA VÝBER VHODNÉHO FILTRA NA VODU

My v osmóze radi pomáhame ľudom vybrať si vhodný filter na vodu a preto sme pre Vás pripravili jednoduchý návod pomocou, ktorého rýchlo a ľahko nájdete ten najvhodnejší filter pre Vás bez nutnosti hľadania v množstve produktov, ktoré u nás nájdete. Váš tím Osmoza.sk

1 Ďalšie produkty v tejto kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní