Notice: Undefined index: og_type in /nfsmnt/hosting1_2/7/d/7d08bf4d-a246-4bb6-b35b-295ce9a1bcf9/osmoza.sk/web/cache/smarty/compile/7d/b5/b8/7db5b8968878722d4b9c620c54286d81a0c38a02.file.psograph.tpl.php on line 39

Notice: Trying to get property of non-object in /nfsmnt/hosting1_2/7/d/7d08bf4d-a246-4bb6-b35b-295ce9a1bcf9/osmoza.sk/web/cache/smarty/compile/7d/b5/b8/7db5b8968878722d4b9c620c54286d81a0c38a02.file.psograph.tpl.php on line 39
Budete prekvapení, ako Vaše zdravie zlepší pitie vody na prázdny žalúdok

Budete prekvapení, ako Vaše zdravie zlepší pitie vody na prázdny žalúdok

Máte obdobie, keď sa deň čo deň cítite uvavený či unavená alebo sa už skôr ani nepamätáte na zmysel slovného spojenia "byť nabitý energiou"? Nie ste jediný človek, ktorého napadne otázka: Čo urobiť pre to, aby sa to zmenilo? Existuje množstvo "overených" metód, lákavých ponúk na energetické doplnky, ale očakávaný výsledok sa akosi nedostaví.

Vyskúšajte rituál pochádzajúci z Japonska, vďaka ktorému majú ženy v Japonsku takú bezchybnú pleť s takmer "porcelánovým" vzhľadom či štíhlu udržiavanú figúru. Metódu, pre ktorú nemusíte obetovať ani euro navyše a zvládne ju úplne každý. Ak Vás tieto riadky zaujali, tak všetko potrebné a ako na to sa dočítate v ďalšej časti.

4 poháre čistej vody

Všetko, čo musíte urobiť je vypiť 4 poháre čistej vody na prázdny žalúdok. Znie to ako vtip, ale nič Vás to nestojí a o efekte sa môžete sami presvedčiť už po 30 dňoch. Pozitívne výsledky takejto "vodnej terapie" podporuje viacero zrealizovaných vedeckých výskumov. Pochopiteľne existujú konkrétne skúsenosti užívateľov, ktorí sa o takejto metóde dozvedeli, chceli ju vyskúšať a zlepšiť svoju fyzickú kondíciu. Najčastejšie spomínaná spätná väzba sa zhodovala v nasledovných pozitívnych vplyvoch na ich zdravie.

1. Začali sa cítiť sviežejšie a zdravšie

Už po niekoľkých dňoch ranného pitia vody sa začali cítiť ľahšie. Pociťovali, že detoxikácii škodlivín z tela sa darí oveľa jednoduchšie.

2. Metabolizmus sa zlepšil

Pre užívateľov tohto "rituálu" sa diéta zdala znesiteľnejšia. Medzi jedlami už nepociťovali také nutkanie dať si niečo pod zub, tento pocit sa úlne vytratil, čo pochopiteľne pozitívne vplývalo na úroveň energie.  

3. Pomohlo im to zhodiť váhu

Okrem toho, že sa vytrácal hlad, trávenie už nebolo tak ťažké a spomalené. Zhodli sa na tom, že čím viac energie pociťovali, tým viac ich to motivovalo.

Zhoďte váhu

4. Už žiadne pálenie záhy

Niektorí z ľudí predtým trpelo poruchami trávenia a žalúdočnými šťavami. Po tom, ako začali piť rannú vodu tento problém zmizol. Jednoducho prestal nepríjemný pocit po každom jedle.

5. Zlepšil sa vzhľad pokožky

Viacerí užívatelia sa zhodli na tom, že liečba vodou im pomohla zlepšiť ich vzhľad, hoci si to celkom nevedia vysvetliť. Ich vrásky neboli tak výrazné a ich pleť vyzerala doslova žiarivo. Určite k tomu prispela aj celková zlepšená fyzická kondícia, ktorá je tak úzko prepojená s tou psychickou.

6. Lepšie vyzerajúce vlasy

Jednotlivci, ktorých vlasy boli slabé a krehké sa potešili zdravším a pevnejším vlasom s prirodzeným leskom.

7. Prestali problémy s močovými cestami

Názory sa zhodli v tom, že liečba vodou pomohla viac ako liečba antibiotikami. V tomto smere je voda veľmi účinná a odstránila nepríjemné pálenie počas močenia.

8. Silnejšia imunita

Tento jednoduchý rituál naozaj spôsobil to, že problémy s častým ochorením sa odstránili. Niečo tak prosté, ako je pitie vody každé ráno im pomohlo byť odolnejšími voči bežným chorobám.

 

Presný návod na to, ako ťažiť z výhod ranného pitia vody

Pre viac energie počas bežného dňa dodržiavajte nasledovný postup:

  • Vypite 4 poháre čistej vody ihneď potom, ako sa prebudíte. Predtým, ako si umyjete zuby a na prázdny žalúdok. Ak sa Vám 4 poháre budú zdať priveľa, začnite jedným pohárom a tento počet postupne zvyšujte.
  • Nejedzte nič počas nasledujúcich 45 minút.
  • Po uplynutí 45 minút môžete piť a jesť tak, ako to bežne robíte.
  • Nejedzte nič po dobu 2 hodín po každých raňajkách, obede a večeri.

Kedy môžete očakávať výsledky?

  • Pacienti trpiaci cukrovkou alebo hypertenziou (vysoký krvný tlak) - po 30 dňoch.
  • Pacienti trpiaci zápchou a gastritídou - po 10 dňoch.
  • Pacienti trpieci tuberkulózou - po 90 dňoch.
10.12.2016 Home, BLOG 0 1723

Zanechajte nám Váš názor

Kategórie článkov

Najnovšie názory

Žiadne názory

Archív článkov

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní