EXCITO+ 6-st. filtračný systém na vodu z mestského vodovodu

EXCITO+ 6-st. filtračný systém na vodu z mestského vodovodu

Perfektné riešenie na filtráciu vody z mestského vodovodu v bytoch. Úspora peňazí, jednoduchá montáž a výmena filtračných vložiek.

Viac detailov

199,00 € s DPH

  EXCITO+

+ -

Dostupnosť: Na sklade v SHOWROOME

 
Detaily

Filtračný systém EXCITO+ od spoločnosti Aquafilter® Europe.

Keďže vodárenské spoločnosti Vám garantujú kvalitnú vodu (podľa platných noriem) len po ústie vodovodu do Vášho bloku (len po hlavný prívod, nie až do Vášho bytu), je vhodné túto vodu filtrovať (staré hrdzavé rozvody v blokoch, časté odstávky vody, chlór vo vode).

Systém EXCITO+, je prietokový systém, ktorý Vám zabezpečí rýchlu a kvalitnú filtráciu vody.

Systém sa vyznačuje kompaktnou veľkosťou, jednoduchou inštaláciou a údržbou, ako aj viacerými špecifickými sadami filtračných vložiek (základná, odchlórovacia, s kapilárnou membránou - antibateriálna).EXCITO+ je vynikajúce riešenie filtrácie vody pre každú rodinu na každý deň a do každej domácnosti.

Špeciálne navrhnuté sady vymeniteľných filtračných vložiek pre filter EXCITO+ Vám zaručujú odstránenie nečistôt ako sú: piesok, hrdza, zákal a ostatné usadeniny, ako aj chlór, organické zlúčeniny, herbicídy a pesticídy, ťažké kovy, železo a jeho deriváty, tvrdosť vody, baktérie, niektoré vírusy a širokú škálu ďalších, ľudmi vyprodukovaných chemikálií, ktoré sa môžu nachádzať v pitnej vode. Taktiež zlepšuje chuť a vôňu vody, čo pozitívne vplýva na chuť jedla a nápojov.Vodný filter EXCITO+ je veľmi kompaktný a inštaluje sa priamo pod kuchynský drez. Na dreze Vám pribudne iba malý vodovodný kohútik, z ktorého si budete môcť kedykoľvek napustiť zdravú filtrovanú vodu, zbavenú akýchkoľvek nežiadúcich prímesí a chlóru.
Takáto čistá voda nemá žiadne nežiadúce pachy ani pachute. Preto sa sami budete čudovať ako lahodne môže chutiť „obyčajná" voda. Navyše, voda z kohútika je neporovnateľne lacnejšia ako balená voda, je vždy čerstvá a kedykoľvek k dispozícii.

Súčasťou dodávky podpultových filtrov na vodu a filtračných systémov na vodu je i armatúra potrebná na inštaláciu filtrov. Obsahuje kohútik, ventil na uzatváranie prívodu vody do filtra, vsuvku na montáž prívodu vody, hadičky, teflónovú pásku na utesňovanie a kľúč na ľahkú výmenu filtrov.


Návod na inštaláciu a používanie filtračného zariadenia je priložený v obale.
Z časového hľadiska je výhodné zakúpiť si pri objednávke filtračného systému aj náhradné filtračné vložky. V prípade potreby ich máte okamžite k dispozícii.
ROZMERY (výška x šírka x hĺbka):390 mm x 355 mm x 100 mm


Vodný filter EXCITO+ je dodávaný s nasledovnými filtračnými vložkami na úpravu pitnej vody:
1. stupeň - AIPRO-20QM - vložka z polypropylénu odstráni usadeniny ako hrdza, piesok a ostatné pevné látky s veľkosťou od 20 mikrónov.
Životnosť 3 - 6 mesiacov alebo 4000 litrov.
2. a 3. stupeň - AISTRO-2-QM - vložka s iontomeničmi odstráni z vody vápnik a horčík (TVRDOSŤ VODY) a tiež železo a mangán. Životnosť 3 - 6 mesiacov alebo 4000 litrov.*
4. stupeň - AICRO-3-QM - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlía vyrobeného z kokosových škrupín s médiom KDF (antibakteriálny účinok). Odstraňuje z vody Až 99% chlóru, sedimentov a organických prímesí ako sú karciogénne THM (trihalometány), herbicídy, pesticídy atď. Tiež odstraňuje z vody nežiadúce pachy a pachute a tým vylepšuje jej kvalitu. Životnosť 3 - 6 mesiacov alebo 4000 litrov.
5. stupeň - AICRO-4-QM - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlia z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná zložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho iných. Na záver ešte dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody. Životnosť 3 - 6 mesiacov alebo 4000 litrov.*
6. stupeň - TLCHF-CL - kapilárna membrána odstraňuje suspenzie od 0,002 µm. Eliminuje baktérie, huby a ich zárodky, ako aj niektoré vírusy. Vlastnosti kapilárnej membrány majú základ v jej jedinečnej štruktúre. Vlákna membrány (kapiláry) pripomínajú malé rúrky. V stenách kapilár sa nachádza veľké množstvo maličkých kanálikov, ktorých priemer sa zmenšuje zvonku dovnútra vlákna. Väčšie čiastky sa zachytia na povrchu vonkajšej kapiláry, menšie vplávajú do kanálikov a zostanú zachytené bližšie k povrchu vnútornej. V konečnom dôsledku je voda zbavená všetkých čiastok väčších ako 0,02 µm.*

*Životnosť filtračných vložiek závisí od kvality a stupňa kontaminácie vstupnej vody.

 
Ako si vybrať?

NAJJEDNODUCHŠÍ NÁVOD NA VÝBER VHODNÉHO FILTRA NA VODU

My v osmóze radi pomáhame ľudom vybrať si vhodný filter na vodu a preto sme pre Vás pripravili jednoduchý návod pomocou, ktorého rýchlo a ľahko nájdete ten najvhodnejší filter pre Vás bez nutnosti hľadania v množstve produktov, ktoré u nás nájdete. Váš tím Osmoza.sk

Príslušenstvo

1 Ďalšie produkty v tejto kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní