Ionizátor vody Kyk Hisha

Ionizátor vody Kyk Hisha

Kompaktný ionizátor vody od najznámejšieho Kórejského výrobcu KYK - vynálezcu ionizátorov vody. Vynikajúci, spoľahlivý 5-platňový ionizátor vody. 5 titánovo-platinových platní.

Viac detailov

999,00 € s DPH

-300,00 €

1 299,00 €

+ -

Dostupnosť: Na externom sklade (2-3 dni)

 
Detaily

KYK ionizátory boli založené a pomenované podľa medzinárodne uznávaného Kórejského vedca, Dr. Kim Young Kwi, priekopníka v oblasti ionizátorov vody. Dr. Kim Young Kwi vlastní viac ako 130 patentov, zaregistrovaných počas 35 rokov štúdia vplyvu vody na ľudské zdravie. KYK ionizátory ponúkajú technologickú inováciu, vysokú spoľahlivosť a kvalitu použitých materiálov, v peknom a kompaktnom dizajne.


Ionizátory KYK boli schválené vo viacerých krajinách ako medicínske zariadenia s preukázateľnými účinkami pri liečbe nasledovných problémov tráviaceho traktu:
    Žalúdočné a črevné infekcie (gastritída)
    Prílišná plynatosť, koliky
    Poruchy trávenia
    Chronicé hnačky
    Zvýšená tvorba žalúdočnej kyseliny


KYK HISHA
    Patentovaný klinový dizajn platinou potiahnutých titánových platní
    Produkuje 7 druhov vody na rôzne použitia (4 stupne alkalickej vody, 2 stupne kyslej vody, 1 stupeň filtrovanej vody)
    Štíhly úsporný dizajn - ionizátor nezaberá veľa miesta. Ľako prenosný ionizátor vhodný aj na cestovanie.
    Vysoká spoľahlivosť, minimálna údržba

 

Automatické čistenie titanovo platinových platní
Plne automatické čistenie titánovo-platinových platní udržuje platne ionizátora dokonale čisté. Podľa našich dlhodobých skúseností práve zanášanie ionizačných platní vodným kaneňom radikálne znižuje výkon a celkovú funkčnosť ionizátorov vody. Preto je automatické čistenie elektrolytických platní veľmi dôležité.
Kvalitné použité materiály

Dôležitým faktorom pri chuti a vlastnostiach upravenej vody je aj výber materiálov. Pri výrobe tohoto zariadenia boli použité najkvalitnejšie materiály, preto aj ionizovaná voda z tohoto ionizátora chutí výborne.

POZOR: Práve pri zariadeniach vyrábajúcich ionizivanú vodu sa kvalita použitých materiálov veľmni prejaví. Nekvalitné spracované ionizačné platne pri procese ionizácie uvoľňujú svoj materiál do vody a tak nežiadúco ovplyvňujú jej chuť a kvalitu. Preto si dajte pozor na lacné ionizátory vody - titánium a platina sú veľmi drahé kovy. Platinu vysokej čistoty nikdo nepredáva lacno...
Moderný kompaktný dizajn – do každej kuchyne

Ionizátor vody KYK Hisha je jeden z najmenších ionizátorov vody, s hĺbkou len 10cm zaberie na kuchynskom dreze len málo miesta.


Ako funguje ionizátor
Ionizovaná voda obsahuje veľké množstvo antioxidantov a má silné detoxikačné účinky. Veľmi dobre hydratuje, je alkalická a čistí telo od škodlivých voľných radikálov a toxínov. Prístroj, sa zapája priamo na vodovodnú batériu. Voda je najprv filtrovaná a zbavená chlóru, ťažkých kovov a olova. Zároveň sa v nej uchovávajú všetky cenné minerály pre naše telo. Následne sa voda ionizuje, čím mení svoju molekulárnu štruktúru, zvyšuje svoje pH a získava množstvo antioxidantov.

Voda z vodovodu sa v prístroji ionizuje elektrolýzou a obohacuje sa o aktívny vodík (antioxidant), čím sa neutralizujú škodlivé voľné radikály.Na udržanie optimálneho zdravia si musia bunky v tele zachovávať prirodzenú, mierne zásaditú rovnováhu. Túto vlastnosť získava vďaka elektrolýze, ktorou sa voda z vodovodu v prístroji ionizuje a delí sa na zásaditú a kyslú. Zásaditá voda pomáha neutralizovať prekyslený organizmus.
Odporúča sa pri:

- únave a nedostatku energie
- bolesti hlavy, kĺbov a svalov
- problémoch s krvným tlakom
- zažívacích problémoch
- alergiách
- cukrovke
- kožných problémoch – ekzémy, psoriáza atď

 

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:
· Elektrické napájanie: 220 ~ 240V/50Hz
· Výkon: 150 W
· Rozmery: 220 × 320 × 100 mm
· Hmotnosť: 2,4 kg
· Tlak vody: 0,7 ~ 5,0 bar
· Prevádzková teplota: 5 ~ 30 ° C
· Metóda elektrolýzy: kontinuálna elektrolýza
· Elektródy: 5 elektród z platinovaného titánu
· Kapacita: štandardne 1,5L/min pri 2,0 bar; Max 3,3L/min pri 3,0 bar
· Úrovne: 4 alkalické (zásadité), 1 čistený, 2 kyslé
· Čistenie: automatické
· Teleso filtra: nástrčný typ
· Životnosť filtra: 3 000L
· Indikátor životnosti filtra: Zobrazenie zvyšenej kapacity v litroch na dispeji
· Miesto pôvodu: Južná Kórea

 
Ako si vybrať?

NAJJEDNODUCHŠÍ NÁVOD NA VÝBER VHODNÉHO FILTRA NA VODU

My v osmóze radi pomáhame ľudom vybrať si vhodný filter na vodu a preto sme pre Vás pripravili jednoduchý návod pomocou, ktorého rýchlo a ľahko nájdete ten najvhodnejší filter pre Vás bez nutnosti hľadania v množstve produktov, ktoré u nás nájdete. Váš tím Osmoza.sk

Príslušenstvo

8 Ďalšie produkty v tejto kategórii

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní