Ionizátor vody TYENT UCE 11

Ionizátor vody TYENT UCE 11

Podpultový Ionizátor vody TYENT UCE11 je najkvalitnejším domácim ionizátorom vody.

Ide o technologicky najvyspelejší ionizátor vody na svete. Jeho jedinečnosť zabezpečuje 11 plochou najväčších titánovo-platinových elektród ktoré sú v jeho kategórii momentálne dostupné na trhu.

Viac detailov

2 999,00 € s DPH

+ -

Dostupnosť: Na sklade

 
Detaily
 
 

IONIZOVANÁ VODA

Voda, ktorá bola očistená vo filtri, následne prechádza procesom elektrolýzy v elektrolyzéri, pričom sa na kladnej elektróde vylučujú kyslé aniónové zložky ako chlór, sírany, dusičnanové ióny, atď., a vzniká kyslá ionizovaná a kyslík. Na zápornej elektróde sa medzitým vylučujú zásadité katiónové zložky ako vápnikové, horčíkové, sodíkové ióny, atď., a vzniká zásaditá ionizovaná voda a vodík.

Voda s obsahom minerálnych látok

Zásaditá voda obsahuje dôležité minerály ako vápnik, draslík a horčík.

Voda s menšími klastrami

Klastre zásaditej vody sú asi o 1/3 menšie než klastre obyčajnej vody, preto sú schopné preniknúť hlboko do ľudského tela a rýchlo z neho odstrániť odpadové látky.
 

Voda so silnými redukčnými vlastnosťami

Zásaditá ionizovaná voda má silné redukčné a antioxidačné vlastnosti, keďže obsahuje obrovské množstvá aktívneho vodíka, ktorý redukuje aktívny kyslík – zdroj celého radu chorôb.

Zásaditá voda

Za zásaditú vodu považujeme vodu s pH od 8,5 do 10.
 
IOVA má blahodarné účinky na 4 hlavné ochorenia zažívacieho traktu

 

FUNKCIE IONIZÁTORA

 
 

Hlasová podpora s vysoko kvalitným MP3 zvukom

Prebiehajúce funkcie môžete sledovať aj s pomocou hlasového sprievodcu so zvukom v najvyššej kvalite.
 

Podpora viacerých jazykov

Hlasový sprievodca komentujúci činnosť ionizátora je k dispozícii až v šiestich svetových jazykoch.
 
 
 

Teplotný senzor pre maximálnu bezpečnosť

V prípade, že teplota vody presiahne 35°C (95°F), voda prestane tiecť a na obrazovke sa zobrazí výstražné hlásenie.

Funkcia automatického zastavenia výdaja vody

Výdaj vody sa automaticky zastaví po pätnástich minútach, aby sa predišlo pretečeniu napr. pre prípad nepozornosti používateľa.
 

Automatická pamäť činnosti

Posledná použitá funkcia sa pre rýchly a pohodlný prístup automaticky uloží do pamäti a zobrazí na pohotovostnej obrazovke.

Smerovo nastaviteľné výtokové ramienka

Smer vypúšťania upravenej vody si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich potrieb.
 

Automatické čistenie elektrolytickej komory

Vnútro elektrolytickej komory sa v pravidelných intervaloch automaticky čistí, čím sú zaručené stále prevádzkové podmienky pri elektrolýze.

Vylepšená funkcia Turbo

Systém napájania SMPS – zaručuje efektívnu výrobu kyslej a vysoko zásaditej vody, ktorú práve potrebujete.
 

INTELIGENTNÝ IONIZÁTOR VODY

RIEŠENIE POD KUCHYNSKÚ LINKU S FUNKCIOU TURBO

INOVATÍVNY DIZAJN

Prináša do vašej kuchyne estetiku a množstvo priestoru. Ionizátor vody RETTIN určený na inštaláciu pod kuchynskú linku nielen upúta vašu pozornosť vďaka osobitému dizajnu, ale taktiež obohatí interiér vašej kuchyne výrazom estetiky a luxusu.
 

Plne dotykový ovládací panel

Vďaka systému plne dotykového ovládacieho panelu uvediete ionizátor do činnosti pomocou jediného dotyku ikony požadovanej funkcie zobrazenej na obrazovke. Grafické užívateľské rozhranie Užívateľské rozhranie je navrhnuté najmä s ohľadom na jednoduchosť ovládania. Komunikácia medzi používateľom a ionizátorom nikdy nebola jednoduchšia.

 

Dva rôzne spôsoby ovládania dotykom alebo otočením kolieska batérie

Vyberte si, či chcete ovládať ionizátor pomocou dotykovej obrazovky alebo batérie – oba spôsoby sú plne kompatibilné, jednoduché a pohodlné.

 

 

Farebné podsvietenie ovládacieho panelu a batérie

Jednotlivé fázy výroby vody viete rýchlo rozpoznať prostredníctvom rôznych farieb podsvietenia dotykovej obrazovky a batérie.Jednotlivé fázy výroby vody viete rýchlo rozpoznať prostredníctvom rôznych farieb podsvietenia dotykovej obrazovky a batérie.

Funkcia TURBO

Výroba funkčnej vody určenej na čistenie a dezinfekciu. Funkcia TURBO vám umožňuje získať silno kyslú alebo zásaditú vodu ideálnu na účely čistenia, sanitácie a dezinfekcie
Turbo pH Účel
Silne zásaditá voda pH 10.0 ~ 12.0 Čistenie, dezinfekcia
Silne kyslá voda pH 4.0 ~ 2.5 Dezinfekcia
* Voda získaná funkciou TURBO nie je určená na pitie. Túto vodu NIKDY NEPITE!
 

Napájací sieťový zdroj typu SMPS (Registrovaný patent č. 10-0714055)

Ionizátor je vybavený zdrojom jednosmerného prúdu typu SMPS, ktorý sa používa v najmodernejších zariadeniach, čím je zaručená maximálna stabilita napájania elektrickým prúdom a vnútorný preventívny mechanizmus proti prehrievaniu. - stabilné napájanie elektrickým prúdom - maximálna bezpečnosť - zmeny výstupného napätia presne zodpovedajú zmenám vstupného výkonu

UNIKÁTNA MEMBRÁNA elektrolyzéra

Elektrolyzér je najdôležitejšou súčasťou ionizátora vody. Špeciálna povrchová vrstva membrány je rozhodujúca pre maximálnu účinnosť elektrolýzy.
 
 

Špičkový filtračný systém

Viacvrstvová sústava filtračných membrán s otvormi s veľkosťou 0,5 – 5 mikrometrov účinne odstraňuje
znečisťujúce látky a bežné baktérie a zároveň vo vode uchováva potrebné minerálne látky.
Systém hĺbkovej filtrácie pozostávajúci z rôznych filtračných médií predlžuje životnosť filtra a
maximalizuje účinnosť samotnej filtrácie.
Viacúčelová filtrácia Filter zložený z membrány, aktívneho uhlia a funkčnej keramiky je schopný plniť viacero funkcií. 100% využitie aktívneho uhlia bez spojiva Pri výrobe filtra sa nepoužíva spojivo zo syntetickej živice, preto sa aktívne uhlie vo vnútri filtra využije na 100%.Unikátny prietokový systém Na rozdiel od existujúcich typov ionizátorov na trhu sa množstvo spracovávanej vody časom neznižuje, vďaka čomu je zachovaná konštantne vysoká filtračná kapacita.Dokonalá adsorpcia Všetok chlór a škodlivé chemické látky sa z vody odstraňujú prostredníctvom adsorpcie na aktívnom uhlí.Prevencia oddeľovania aktívneho uhlia Jednou z najslabších stránok existujúcich filtračných vložiek je oddeľovanie čiastočiek aktívneho uhlia kvôli rozkladu spojiva. Tomuto procesu sme predišli použitím unikátneho M/B filtračného jadra.
 
 
 
Ako si vybrať?

NAJJEDNODUCHŠÍ NÁVOD NA VÝBER VHODNÉHO FILTRA NA VODU

My v osmóze radi pomáhame ľudom vybrať si vhodný filter na vodu a preto sme pre Vás pripravili jednoduchý návod pomocou, ktorého rýchlo a ľahko nájdete ten najvhodnejší filter pre Vás bez nutnosti hľadania v množstve produktov, ktoré u nás nájdete. Váš tím Osmoza.sk

Príslušenstvo

4 Ďalšie produkty v tejto kategórii

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní