Ionizátor vody NEXUS X-BLUE

Ionizátor vody NEXUS X

7 platňový pultový ionizátor vody NEXUS X.

Viac detailov

1 499,00 € s DPH

+ -

Dostupnosť: Na sklade

 
Detaily

Výhodou pultového riešenia je možnosť používať ho aj mimo domu. Nakoľko ionizátor IOVA X-BLUE nie je pevne zabudovaný v kuchynskej linke, jednoducho ho môžete preniesť na dovolenku, chatu, alebo kdekoľvek sa pohnete. Takto máte zdravú vodu stále k dispozícii.

 

Prednosťou tohto modelu je nový systém čistenia elektród DARC. Najúčinnejší systém čistenia v triede zaručuje každých 20 sekúnd úplnú reverziu nielen na elektródach, ale tiež opačný smer prúdenia vody. To zároveň umožňuje výrobu ionizovanej vody počas čistenia elektród. Tento patent samočistenia až trojnásobne predlžuje životnosť a účinnosť elektród.  

 

1. Pokročilé a overené technológie, vyrobené v Južnej Kórei
Dôkladný výskum a vývoj, integrované technológie, množstvo patentov, najkvalitnejšie titánové elektródy potiahnuté platinou vyvinuté v Japonsku firmou SINO, certifikáty CE, TÜV a ďalšie – tento výrobok spĺňa najprísnejšie požiadavky, ktorými sa riadia výrobcovia medicínskych zariadení.  

 

2. Vysoko efektívna elektrolýza
Titánové elektródy GRID ultra hydrogen production potiahnuté platinou zaručujú konštantne vysokú efektivitu elektrolýzy so 4 úrovňami pH zásaditej aj kyslej vody. Túto vlastnosť má len najvyššia trieda ionizátorov.

 

elektrody

 

3. Patentovaný systém DARC
Najväčšou výhodou tohto modelu je nový systém čistenia elektród DARC. Najúčinnejší systém čistenia v triede zaručuje každých 20 sekúnd úplnú reverziu nielen na elektródach, ale tiež opačný smer prúdenia vody. To zároveň umožňuje výrobu ionizovanej vody počas čistenia elektród. Tento patent samočistenia až trojnásobne predlžuje životnosť a účinnosť elektród.

 

darc

 

4. Inteligentný systém samočistenia Tichý a inteligentný systém samočistenia elektród zabezpečuje kontinuálnu výrobu vody s vami zvolenými parametrami. Čistenie elektród prebieha v plnej prevádzke ionizátora bez zásahu používateľa. 

 

5. Dizajn zameraný na užívateľa
Jednoduchý a zároveň moderný dizajn sa hodí do každej kuchyne. Ovládací panel je nenápadný a jeho použitie je veľmi intuitívne. Ovládací panel počas prevádzky zobrazuje nasledujúce parametre: opotrebenie filtra, typ a hladina vody. Tento výrobok je jedným z kandidátov na najlepšie navrhnutý ionizátor vody.

Xblue

 

6. Energeticky nenáročný ionizátor šetrný k životnému prostrediu
Vysoko efektívne riešenie napájania elektrickou energiou SMPS je šetrné k životnému prostrediu (stabilné napájanie eliminuje problémy spojené s vyžarovaním tepla, vysokou hladinu hluku alebo kolísaním napätia). Inteligentný spínač zabezpečuje automatické spúšťanie pohotovostného a prevádzkového režimu a maximalizuje komfort použitia.  

 

7. Výroba vody presne podľa vašich požiadaviek a potrieb
Široká škála pH vyrobenej vody vám ponúka nepreberné možnosti použitia vody.  

 

8. Filtrácia hodná kozmonautov
Ionizátor obsahuje 9-stupňový systém filtrácie BioStone, aktívne uhlie s vrstvou striebra umožňuje ultrafiltráciu, turmalín vyžaruje infračervené žiarenie, čím zvyšuje podiel antioxidantov, je prospešný pre váš metabolizmus a takisto mení povrchové napätie vody, vďaka čomu uľahčuje následnú ionizáciu. Viacstupňová filtrácia odstraňuje akékoľvek znečisťujúce látky a spĺňa najprísnejšie požiadavky pre výrobu pitnej vody určenej na konzumáciu v kozme. Filtračný materiál nano-silver navyše zabraňuje množeniu mikroorganizmov. Nízke náklady na údržbu – najlacnejší antioxidačný prostriedok na trhu, nízka spotreba elektriny a jednoduchá výmena filtra.  

 

9. Absolútna kontrola prietoku
Pomocou kohútika je možné ľahko kontrolovať silu prúdu a presne regulovať rôzne parametre.  

 

10. Plynulé nastavenie hlasitosti informačného systému
Zvukové hlásenia je možné plynule regulovať aj úplne vypnúť. Počas výroby kyslej vody znie hudba, ktorá vás upozorní na to, že kyslú vodu nesmiete piť.  

 

11. Bezpečnosť V prípade nízkeho tlaku alebo príliš vysokej teploty vody zaznie alarm. V prípade príliš vysokej teploty vody sa ionizátor automaticky vypne.  

 

12. Riadenie Bezchybnosť a efektívnosť celého procesu výroby vody riadi systém umelej inteligencie MICOM.


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Model: X-BLUE
Pôvod: Južná Kórea
Vstupný príkon: AC 220V, 1A, 50/60 Hz
Max. výkon: 1-380 W
Rozmery: 356 x 272 x 160 mm /šírka x hĺbka x výška/
Hmotnosť: 5,6 kg
Napájací tlak vody: 0,15-0.4 MPA
Prietok vody: 1-6L / min
Životnosť filt. vložiek: podľa typu predfiltra (min. 3000l)
Teplota napájacej vody: 5-20 C
Vyžadovaná kvalita napájacej vody: TDS < 2000 mg/l
Životnosť zariadenia: 10 – 12 rokov
Počet elektród: 7

Max. hodnoty ionizácie: 3,9* – 11* pH a ORP +700MV* ~ -700MV*

 
Ako si vybrať?

NAJJEDNODUCHŠÍ NÁVOD NA VÝBER VHODNÉHO FILTRA NA VODU

My v osmóze radi pomáhame ľudom vybrať si vhodný filter na vodu a preto sme pre Vás pripravili jednoduchý návod pomocou, ktorého rýchlo a ľahko nájdete ten najvhodnejší filter pre Vás bez nutnosti hľadania v množstve produktov, ktoré u nás nájdete. Váš tím Osmoza.sk

Príslušenstvo

4 Ďalšie produkty v tejto kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní