VODOVOD

Rodinný domy s pripojením na vodovod.
 • Baktérie pre žumpu Baktérie pre žumpu

  Mikrobiologické enzymatické baktérie SEPTIFOS slúžia na rozklad a skvapaľňovanie organických odpadov a nánosov v sifónoch, vnútornej a vonkajšej kanalizácii a v splaškových vodách zo sociálnych zariadení (v žumpách, v septikoch) Znižujú objem kalu a zabezpečujú rýchle odstránenie nepríjemného zápachu aj v zanedbanom odpadovom systéme.

 • Celodomové filtre Celodomové filtre
  Filtre vhodné na úpravu vody v celom dome. Tieto vodné filtre sa zvyčajne používajú na odstraňovanie tvrdosti, chlóru, železa mangánu a iných nežiadúcich látok v celom dome. Inštalujú sa zvyčajne na vstupe vody do domu.
 • Kuchynské filtre Kuchynské filtre

  Reverzné osmózy, ionizátory vody, kuchynské filtre

 • Kúpeľňové filtre Kúpeľňové filtre

  Kúpeľňové sprchovacie filtre

 • Vodné steny Vodné steny

  CrystalLINE je nová technológia v oblasti relaxácie, uvoľnenie a estetiky. Vodné stĺpy, čí steny môžu byť nielen pekným interiérovým doplnkom, ale môžu mať aj blahodarný vplyv na Vašu psychiku. Voda je veľmi upokojujúce a v spojení s farbami a bublinami je takmer zázračná.

 • Siliphos Siliphos

  Siliphos je špeciálny kombinovaný fosfát, dodávaný vo forme priehľadných guličiek. Siliphos vytvára na kovových povrchoch mikrofilm. Mikrofilm zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách. V prípade mäkkej vody zabraňuje prístupu kyslíka a tým zastavuje koróziu. Siliphos ako jediný aktívne odstraňuje staré nánosy kameňa a hrdze a postupne vyčistí celý systém. Je odsúhlasený Hlavným hygienikom SR pre ošetrovanie pitnej vody. 

V kategórii sa nenachádza žiadny produkt

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní