Filter produktov

Teplota vody (°C): v

Produkty

 • AKCIA! AKCIA!
  Akciové produkty za bezkonkurenčné ceny!
 • Celodomové filtre Celodomové filtre
  Filtre vhodné na úpravu vody v celom rodinnom dome alebo byte. Tieto vodné filtre sa zvyčajne používajú na odstraňovanie dusičnanov, železa a mangánu v celom rodinnom dome. Inštalujú sa zvyčajne na vstupe vody do rodinného domu.
 • Destilátor vody Destilátor vody

  SME VÝROBCOM DEMINERALIZAČNÝCH (DESTILAČNÝCH) REVERZNÝCH OSMÓZ - pre LEKÁRNE, LABORATÓRIA, VÝSKUMNÉ ÚSTAVY A NEMOCNICE. NÍZKE NÁKLADY, RÝCHLA NÁVRATNOSŤ INVESTÍCIE UŽ DO 1 ROKA!!! VYRÁBAME ZARIADENIA NA MIERU PODĽA POŽIADAVIEK ZÁKAZNÍKOV!

 • UV lampa UV lampa

  UV lampy sú určené na elimináciu baktérií, cýst a vírusov vo vode pomocou UV žiarenia. UV sterilizátor nepridáva do vody žiadne chemikálie a nevytvára žiadne vedľajšie produkty. Ultrafialové žiarenie je úplne neškodné, ekologické, lacné a je to najmodernejší zpôsob dezinfekcie vody. Dávkovacie čerpadlá na chlór

 • Ionizátor vody Ionizátor vody

  Viac informácií o ionizátoroch vody a liečivých účinkoch ionizovanej vody nájdete na stránke www.IOVA.sk . Ionizátor Vody - DETOXIKÁCIA ORGANIZMU - Živá voda, Mŕtva voda, žite zdravo odkyslite sa!!! „Voda pripravená pomocou ionizátora (IONIZOVANÁ VODA) je najväčším vynálezom v procese liečenia rakoviny, od tej doby, ako Sir Alexander Fleming objavil penicillin.“ Dr . Wiliam Kelly , College of Metabolic Medicine, autor knihy - "Liečenie rakoviny".

 • Kuchynský filter Kuchynský filter
  Kuchynské filtre odstránia z vodovodnej vody mechanické nečistoty a toxický chlór. Minerálne zloženie zostáva nezmenené.
 • Kúpeľňový filter Kúpeľňový filter
  Kúpeľňové a práčkové filtre
 • Potrubný filter Potrubný filter
  Potrubné vodné filtre pre domácnosti a priemysel.
 • Reverzná osmóza Reverzná osmóza

  Filtračné zariadenia s reverznou osmózou na úpravu studničnej vody s vysokým obsahom dusičnanov a ťažkých kovov.

 • Zmäkčovač vody Zmäkčovač vody

  Všetky informácie o zmäkčovačoch vody nájdete na stránke www.zmakcovacevody.sk Poznáte to? Nánosy na rýchlovarnej kanvici, pokazená práčka, zničený kotol…. Prečo sa to všetko deje? Tvrdá voda vytvára usadeniny tzv. vodný kameň, ktorý spôsobuje nemalé problémy. Postihnuté sú najmä vodovodné potrubia, ohrievacie telesá (elektrické i plynové), práčky, umývačky riadu, žehličky, varné kanvice atď. Pokiaľ je voda je tvrdá, je potrebné použiť väčšie množstvo pracieho prášku až o viac než 30 % . Chemický zmäkčovač vody funguje na princípe výmeny iónov.

 • TOP PRODUKTY TOP PRODUKTY

  Nami doporučované najlepšie produkty zo všetkých kategórií vybrané podľa najlepšieho pomeru CENA : KVALITA : VÝKON.

Položka 1 až 20 z 60

Položka 1 až 20 z 60
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

bol úspešne pridaný do tvojho zoznamu želaní.

Pokračovať v nákupe Zoznam želaní